6 Aralık 2019 Cuma

ERP’DE YENİ BİR KAVRAM: YALIN DİJİTALLEŞME

Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde yüzde 100 yerli ERP Çözümleri geliştiren Enfotek A.Ş.’nin Genel Müdürü Tuğrul Tamtürk, ERP’de yeni bir kavram olarak ‘yalın dijitalleşme’ konusunu anlattı.
18 Kasım 2019 Pazartesi

ENFOTEK’TEN ‘YERLİ MALI’ AVANTAJI

İhracat Teşvik Paketi’nde ERP paketleri için verilen yüzde 70 hibe desteğine ilave, Yerli Malı Belgesi olan Enfotek’ten satın alınacak yazılımlar için ekstra yüzde 15 hibe avantajı sağlanıyor...
13 Kasım 2019 Çarşamba

KERVANA MARMARA DA KATILDI

Enfotek A.Ş., ERP Çözümleri ve Uygulamaları’nın profesyonel kullanımı ve yaygınlaşması için üniversiteler ile işbirliğini sürdürüyor. Bu doğrultuda daha önce 5 üniversite ile anlaşan Enfotek, son olarak Marmara Üniversi...
11 Kasım 2019 Pazartesi

İTÜ DE TAMAM

Enfotek A.Ş., ERP Çözümleri ve Uygulamaları’nın yaygınlaşması için üniversiteler ile işbirliğini sürdürüyor. Enfotek, son olarak İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ile anlaştı.
24 Ekim 2019 Perşembe

SIRADA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ VAR

Enfotek A.Ş., ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) Çözümleri ve Uygulamaları’nın profesyonel kullanımı ve yaygınlaşması için üniversiteler ile işbirliğini sürdürüyor. Enfotek, son olarak Bursa Uludağ Üniversitesi ile anlaştı.
17 Ekim 2019 Perşembe

DİJİTAL DÖNÜŞÜM ÜNİVERSİTELERDEN BAŞLAR

Enfotek A.Ş., Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) ve Ege Üniversitesi'nden sonra, Dokuz Eylül Üniversitesi ile anlaştı. Prof. Sevil Yeşilpınar, “Dijital dönüşüm üniversitelerden başlar” dedi.
15 Ekim 2019 Salı

ENFOTEK VE EGE’DEN İŞBİRLİĞİ

Enfotek A.Ş., ERP Çözümleri ve Uygulamaları’nın profesyonel kullanımı ve yaygınlaşması için çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Bu doğrultuda Enfotek, ikinci çıkarmasını da Ege Üniversitesi’ne yaptı.
9 Ekim 2019 Çarşamba

BU BİR TÜRKİYE PROJESİDİR

Enfotek Genel Müdürü Tuğrul Tamtürk’ün, ekonomik anlamda Türkiye’nin önünü açacak projelerden bahsettiği haberimizin ilk bölümünü dün (08.10.2019) yayınlamıştık. Haberimizin ikinci bölümü şöyle:
8 Ekim 2019 Salı

TÜRKİYE 300 MİLYAR DOLAR İHRACAT YAPABİLİR

ABD Başkanı Donald Trump’ın Türkiye’ye yönelik ekonomik tehtidiyle ülkemizde gündem değişirken, Enfotek Genel Müdürü Tuğrul Tamtürk, ‘’Türkiye 300 milyar dolar ihracat yapabilir’’ dedi.
24 Eylül 2019 Salı

KDV İADESİ ARTIK SORUN OLMAYACAK

Enfotek, KDV iadesiyle ilgili düğmeye bastı. Enfotek’in mühendisleri, Enfotek KDV İade Modülü’nü geliştirdi. Program, KDV iadelerindeki insan hatasını rafa kaldırarak bilgisayar teknolojisi ile tutarları hesaplıyor.
1