28 Haziran 2021 Pazartesi

EDS FİRMANIZIN DİJİTAL HAFIZASIDIR

Yıllar önce çalıştığınız bir ürünün fiyat çalışmasına mı ulaşmak istiyorsunuz? EDS ile tek tıkla önünüze gelsin... Çünkü EDS firmanızın dijital hafızasıdır.
11 Haziran 2021 Cuma

SÜREÇ PLANDA EDS GÜVENCESİ

İş ortaklarının isteklerine esnek yapısı sayesinde kolayca yanıt veren Enfotek EDS, Süreç Plan Modülü ile fark yaratıyor.
7 Haziran 2021 Pazartesi

EVDEN ERP ÖĞRENMEK ÇOK KOLAY

Enfotek EDS ile evinizde, bahçenizde veya ofisinizde yani istediğiniz her yerde kolayca ERP öğrenebilirsiniz. Etkileşimli eğitimleri ve yönlendiren butonları ile Enfotek EDS ile siz de tanışın...
4 Haziran 2021 Cuma

E-İRSALİYEDE KAPSAM DARALIYOR

Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından tebliğ edilen ve 2019 yılı brüt cirosu 25 Milyon Türk Lirası ve üzeri olan firmaların 01.07.2021 tarihi itibariyle e-irsaliyeye geçmesi zorunlu.
28 Mayıs 2021 Cuma

EDS İÇİN SANAL SHOWROOM: NAWS

Enfotek EDS her geçen gün gelişiyor. EDS’ye en son eklenen özellik Numune Arşiv Web Sunum (NAWS) oldu. NAWS kısaca numunelerinin 3 boyutlu fotoğraflarının görülmesini sağlayan sanal bir showroom özelliği.
28 Nisan 2021 Çarşamba

EDS VİRÜS TANIMAZ

Pandemi ile birlikte hayatımızda birçok şey değişirken, bunların başında çalışma koşullarımız yer alıyor. İş süreçlerinin devamlılığı için birçok firma en doğru ERP çözümü ile altyapı sistemlerini hazırlıyorlar.
19 Mart 2021 Cuma

EDS İŞ YÜKÜNÜ AZALTIR

Birçok firmanın pandemi koşulları ile sarsıldığı bugünlerde Enfotek EDS ile iş süreçlerini güvence altına alan firmalar, iş hacimlerini büyüterek karlılığını artırıyor.
4 Aralık 2020 Cuma

ENFOTEK’TEN 3 YENİ ERP KURSU BİRDEN

Enfotek, katılımcılardan tam not alan EDS7 Temel Seviye Online ERP Eğitimi’nin yanına EDS Dış Ticaret, Enfotek Mali İşler ve Enfotek İnsan Kaynakları eğitimlerini de ekliyor.
27 Kasım 2020 Cuma

ENFOTEK EDS KULLANICISI ARTIYOR

Enfotek, pandemi sürecinde yapmış olduğu birçok yeni iş ortaklığı ve mevcut müşterilerinde yaptığı lisans yenilemeleri ile profesyonel kullanıcı sayısını ciddi oranda artırdı.
13 Kasım 2020 Cuma

FIRATTEKS TEKSTİL’DE EDS DÖNEMİ

Yüzde 100 yerli ve milli yazılımlarını geliştiren Enfotek, her geçen gün yeni iş ortaklıkları yapıyor. Enfotek son olarak Fıratteks Tekstil ile iş ortaklığı anlaşması yaptı.
1