Eksiksiz bir yazılım çözümü arıyorsanız, doğru yerdesiniz!

MDS Ürün Sayfasında detaylı açıklamaları bulabilirsiniz.

Enfotek, ihracat veya iç piyasaya üretimi yapan her boyuttaki işletme için uygun yazılım çözümleri üretmektedir.

MDS, hem üretim hem de yönetimde hassasiyet gerektiren endüstriyel imalat şirketlerinin her türlü ihtiyacını karşılamak için tasarlanmıştır; MDS yaşayan, size adapte olan ve ihtiyaçlarınız ile en iyi uygulamaları uzlaştıran bir sistemdir.

Enfotek MDS ile maliyetlerinizi düşürün verimliliğinizi arttırın, daha bilinçli ve kontrollü çalışın.

Maksimum kârlılık ve verimlilik için, şirketinizin içindeki bilgiye mutlak hükmetmek esastır. MDS, bütün operasyonlarınızın verilerini bütünleştirir. Satın almadan, satışa, bakım ve üretimden kaliteye, tüm süreçler için tek bir ortam sunar. Doğru kişinin, doğru zamanda, doğru bilgiye ulaşması sadece verimliliğinizi arttırmakla kalmaz. Sağladığı iş takibi metotları ile yatırım ve insan kaynakları kararlarının daha bilinçli yapılmasını sağlar.

MDS paket programlarla veya uluslararası şirketlerin ürünleri ile karşılaştırılmamalıdır. Öncelikle, güncel olarak ihtiyacınızı karşılayan bir paket program bile hem kısa hem uzun vadede bir bilişim yatırımı riskidir. Paket programlar kısıtlı bir kapsam ile, en çok sayıda müşteriye hitap etmek için tasarlanır. Dolayısıyla bir paket program sizi belirli bir iş yapma yöntemine kısıtlayacaktır. Bunun dışında farklı işlevler için sahip olacağınız paket programlar beraber çalışmayabilir ve gerçek bir yönetim sistemi olarak işleyemez. Uzun vadede, paket programlar şirketinizin büyümesine ve evrilmesine adapte olamaz.

Tanıtım Sunumunu pdf olarak görüntüleyin.