25 Nisan 2019 Perşembe

ENFOTEK NTVMSNBC' DE

ERM XRAD yazılımı, yazılım geliştirme bilgisine ihtiyaç duymadan KOBİ'lere uygun ERP çözümü geliştirmeye olanak tanıyor.

 

İZMİR - İzmir menşeli Enfotek Endüstriyel Bilişim ve Danışmanlık tarafından geliştirilen ERM XRAD hızlı yazılım geliştirme platformu sayesinde, küçük ve orta büyüklü firmaların kendi iş süreçlerine uygun ERP (Enterprise Resource Planning - Kurumsal Kaynak Planlaması) çözümlerini uygulama geliştirme (kod yazma) bilgisine ihtiyaç duymadan geliştirmelerine olanak tanıyor.

 

Kod yazılımı gerektirmeyen, algoritmik iş modeli oluşturma sürecini kısaltan, hazır tasarım sayesinde sektörel iş süreçlerine odaklı, yazılım geliştirme tecrübesi olmayan teknik yönetici ve uzmanların da iş yönetim yazılımları geliştirmesine olanak tanıyor.

Sektörel deneyime sahip, bilişim sektörü ve çözümlerine ilgi duyan kişilere uygulama geliştirme imkanı sunan yazılım, aynı zamanda yazılım uzmanlarına da daha kısa sürede proje geliştirmelerine olanak tanıyor.

İş zekası ile yazılım tasarımı arasındaki boşluğu kapatmaya çalışan uygulama, firmaların değişen ve gelişen ihtiyaçlarına göre sürekli geliştirme ve uyarlamaya imkan tanıyan bir altyapı sunuyor. Uygulama konfeksiyon, tekstil, mümessillik, mobilya, otomotiv ve yan sanayi firmaları için geliştirilmiş farklı ERP çözümleri ile 50'ye yakın firmaya çözüm tanıyor.

Uygulamanın teknik özellikleri şu şekilde:

  • Kod yazılımını en aza indiren tasarım ve arayüz
  • Otomatik olarak ilişkilendirilip arayüzlere dönüştürülebilen veritabanı özellikleri
  • SQL veritabanı üzerinde çalışan fakat Oracle, MySQL, DB2, Firebird gibi farklı veritabanı dilleriyle çalışma imkanı sağlayan database bağımsız altyapısı,
  • Linux gibi lisans bedeli olmayan platformlarda çalışmasına imkan sağlayan bağımsız paltform altyapısı, Web ve mobil tabanlı çözüm ve entegrasyonları, Gelişmiş grafik ve rapor tasarım araçları,
  • Çok kullanıcılı esnek ve sınırsız yetkilendirme,otomatik uyarı ve mesaj yönetimi özellikleri.